Великобілозерська районна державна адміністрація

Влада на місцях та правоохоронці мають посилити взаємодію

Дата: 24.05.2016 09:55
Кількість переглядів: 493

Під час наради голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з міськими головами, головами райдержадміністрацій та районних рад розглядалося питання взаємодії керівників  місцевої влади з правоохоронними органами. 

Як зазначив у своєму виступі начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату облдержадміністрації Сергій Василина,  обласною державною адміністрацією разом з правоохоронними органами області забезпечується належна взаємодія з питань виконання вимог Конституції, законів України, нормативно - правових та інших актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів державної влади щодо дотримання законності, охорони прав і свобод громадян у межах наданих повноважень на території  області.

За словами Сергія Василини, налагоджено координацію зусиль у рамках виконання обласної Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Запорізькій області, утворено дорадчі органи при місцевих державних адміністраціях, до складу яких входять представники правоохоронних органів; проводяться спільні рейди, профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та припинення кримінальних правопорушень.

Голова облдержадміністрації щотижня проводить наради з керівниками управління Національної поліції, управління Служби безпеки України, прокуратури області, податкової поліції та обласного військового комісаріату, де обговорюються питання та приймаються спільні рішення. Керівництво облдержадміністрації бере участь у засіданнях колегії та координаційних нарадах правоохоронних та контролюючих органів і така форма взаємодії  також повинна практикуватися  в усіх районах області.

- Враховуючи, що криміногенна ситуація в області залишається складною і потребує подальшої консолідації зусиль місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, пропонуємо запровадити практику заслуховування на засіданнях колегій райдержадміністрацій інформацію про роботу правоохоронців щодо забезпечення охорони громадського порядку, прав і свобод громадян на відповідних територіях; активізувати роботу громадських формувань з охорони громадського порядку; запровадити практику проведення прийому громадян разом з керівниками правоохоронних органів; залучати найбільш підготовлених працівників правоохоронних органів до проведення в загальноосвітніх навчальних закладах тематичних уроків з питань правового виховання та забезпечення особистої безпеки, - запропонував Сергій Василина.

Як підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, на сьогодні плідна робота можлива лише при досягненні порозуміння та узгодженості керівництва райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування з керівниками правоохоронних органів.

- Ми відновлюємо потужну вертикаль влади, яка забезпечує виконання законів і норм на території. Це дуже важливе питання і йому на місцях необхідно приділити особливу увагу. По рівню злочинності в районах області можна зрозуміти, хто з правоохоронців чим займається, - підкреслив Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень