Великобілозерська районна державна адміністрація

Демобілізовані учасники АТО разом з родинами адаптуються до мирного життя

Дата: 24.05.2016 10:03
Кількість переглядів: 513

Для родин бійців АТО розпочала роботу друга «Школа сім’ї», створена для проведення групової корекційної соціально – психологічної роботи з сім’ями, які потребують такої допомоги. Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, протягом трьох днів для членів 29 сімей демобілізованих учасників антитерористичної операції з усіх міст та районів області проводитимуться заняття на о.Хортиця.

Роботу «Школи сім’ї» організовують Департамент соцзахисту населення облдержадміністрації та обласного центру соціально – психологічної допомоги. Їхні фахівці будуть надавати роз'яснення про права учасників АТО, консультації з окремих юридичних питань, проводитимуть психологічні тренінги тощо. Заняття триватимуть протягом трьох днів, тож слухачі матимуть змогу отримати навички щодо соціально - психологічної адаптації їх рідних до мирного життя, а також поспілкуватися між собою та поділитися власним досвідом.

За підсумками заходу всі учасники «Школи сім’ї» отримають методичні рекомендації щодо соціально – психологічної адаптації учасників АТО, «Дорожні карти», сертифікати та подарунки.

«Школа сім’ї» реалізується в рамках Комплексної обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки та фінансується за рахунок коштів обласного бюджету.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень