Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Про діяльність відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації за 2016 рік

Дата: 13.01.2017 14:04
Кількість переглядів: 368

         В 2016 році на території Великобілозерського району реалізовані природоохоронні заходи з придбання спецтехніки: екскаватор – навантажувач – 799,000 тис. грн. та сміттєвоз – 849,100 тис. грн.

          Для покращення соціально-економічного та екологічного стану району, першочергового вирішення потребують наступні питання: завершення ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери за рахунок субвенції з державного бюджету по зоні спостереження, забезпечення централізованим водопостачанням населення району у зв’язку зі зношеністю водопровідних мереж та водонапірних башт, придбання та встановлення лінії з сортування та перероблення твердих побутових відходів.

          У 2017 році планується: придбання сміттєвозу для збору та транспортування побутових відходів (900,000 тис. грн.) та бульдозеру для землерийно-підготовчих робіт та укладання і ущільнення твердих побутових відходів на території Великобілозерського району (2100,000 тис. грн.); - придбання та впровадження установок для перероблення побутових, сільськогосподарських і промислових відходів на території Великобілозерського району (4500,000 тис. грн.).
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень