Великобілозерська районна державна адміністрація

Під час оперативної наради обговорено актуальні питання району

Дата: 02.12.2016 10:04
Кількість переглядів: 357

            Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 02 грудня 2016 року провів оперативну нараду за участі першого заступника та заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальника відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації. Також, на оперативну нараду були запрошені завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Сидоренко І.П.,  начальник цеху КП «Водоканал» Запорізької обласної ради Корж Л.А., заступник Великобілозерського сільського голови  Жмурко А.М. та секретар  Великобілозерської сільської ради Будко В.М.

          В ході наради обговорювались нагальні питання, що потребують негайного вирішення: проведення робочої зустрічі з представником підрядної організації з метою перевірки стану ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури та соціально-культурної сфери; про прийняття в комунальну власність сільської ради об’єктів житлового фонду, підготовку проектів програм та додаткових питань на сесію районної рад, про завершення вуличного освітлення. На нараді проведено розмову із  секретарем  Великобілозерської сільської ради щодо скарги заявниці на роботу сільської ради.

          Також, в ході оперативної наради голова райдержадміністрації поспілкувався із військовослужбовцем АТО, обговорив питання щодо отримання ним пільг для учасників бойових дій, стан здоров’я, забезпеченість дровами, продуктами харчування, тощо.

          Підведені підсумки діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації за минулий тиждень та обговорено заплановані  заходи роботи райдержадміністрації на поточний тиждень. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень