Великобілозерська районна державна адміністрація

Квартири та будинки за бюджетні кошти отримали 11 дітей-сиріт

Дата: 16.01.2017 14:04
Кількість переглядів: 508

На реалізацію обласної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа на 2016-2018 роки обласним бюджетом передбачено субвенцію на придбання або реконструкцію житла в сумі 966,1 тис. грн. Умовою виділення коштів на ці цілі є  50% співфінансування з бюджетів міст та районів області. На підставі клопотань органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування  рішенням обласної комісії ці кошти було розподілено між містами Бердянськ, Токмак, Мелітополь та  Великобілозерським, Запорізьким, Приазовським, Ново миколаївським, Приморським, Розівським, Токмацьким та  Якимівським районами. Про це повідомила служба у справах дітей облдержадміністрації.

На сьогодні використано кошти обласного бюджету в сумі 757, 16 тис. грн., за рахунок яких  придбано п’ять  квартир і чотири будинки для 11 осіб із числа дітей – сиріт у Приморському, Приазовському, Якимівському, Запорізькому, Новомиколаївському, Токмацькому районах, а також у містах Мелітополі та Бердянську.

За словами фахівців, служби у справах дітей  на місцях забезпечують контроль за своєчасним, із 16 років, взяттям на квартирний облік підлітків цієї категорії, у яких відсутнє житло.

Також здійснюється облік нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за місцем його знаходження, проводиться системна робота щодо забезпечення збереження житла та майна дітей цієї категорії, вживаються заходи щодо встановлення опіки над майном.  Так, за станом на 01.01.2017 до реєстрів внесено дані щодо 3754 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку територіальних служб у справах дітей. Згідно з даними, внесеними до реєстру, забезпечені житлом, яке належить на праві власності,  369 дітей; на праві користування – 1560 дітей, не мають житла  1825 дітей або 68,% від загальної кількості дітей цієї категорії, які перебувають на первинному обліку. Мають земельні паї  75 дітей; грошові вклади – 74 дитини; інше нерухоме майно – 11 дітей; рухоме майно – 85 дітей.

Крім цього, у Мелітополі продовжує функціонувати соціальний гуртожиток, де наразі мешкають  22 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом року надано направлення для поселення у гуртожитку 14 особам. Всього протягом року в закладі проживало 36 осіб.

В обласному соціальному центрі матері та дитини у Бердянську проживає 10 матерів із 11 малолітніми дітьми. Всього протягом 2016 року в закладі проживали 15 матерів із 16 малолітніми дітьми у віці  від народження до досягнення ними 18 місяців.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень