Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізьким випускникам пропонують відмовитися від пишних гулянь заради допомоги бійцям

Дата: 24.05.2016 10:28
Кількість переглядів: 452

У всіх школах області 27 травня відбудеться свято «Останнього дзвоника», а протягом 27-30 травня випускникам 11 класів вручатимуть атестати. Загалом в області закінчують 9-й клас денних загальноосвітніх навчальних закладів 13 462 учні, 11-й клас - 8 948 учнів.

Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

- Ми пропонуємо випускникам цього року відмовитися від пишного святкування випускних вечорів. А кошти, які планувалося витратити на ресторани та святкування, передати бійцям АТО та направити до військових госпіталів. Ми сподіваємось, що така ініціатива буде підтримана, - зазначила Тетяна Озерова.

Наразі випускники успішно пройшли три тестування ЗНО. Не пізніше 30 травня будуть оприлюднені результати оцінювання з української мови, математики й історії України. До 20 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО для окремих категорій осіб.

Паралельно із закінченням учбового року вирішуються питання відкриття пришкільних таборів та придбання підручників для наступного навчального року. Так, у червні в області планується відкриття 236 літніх пришкільних таборів відпочинку для 14 180 учнів та 320  літніх пришкільних мовних таборів для майже  тисячі учнів. Також уперше в області буде організовано роботу стаціонарної літньої школи Малої академії наук України з  мовним табором для 100 обдарованих і здібних дітей. Школа буде працювати за чотирма напрямами: українська,  іноземна філологія, фізика та математика, історія й географія.  До роботи школи будуть залучені творчі вчителі та науковці області.

Стосовно придбання підручників для 4-х і 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Тетяна Озерова повідомила, що для Запорізької області за рахунок освітньої субвенції виділено 3 млн. 358 тис. 100 грн. та додано за рахунок інших джерел 1 млн. 692 тис. 736 грн. (усього 5 050 836 грн.). Наразі завершується підписання договорів з видавництвами про поставки 50% підручників за рахунок субвенції та місцевих коштів.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень