Великобілозерська районна державна адміністрація

Про роботу відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

Дата: 21.06.2016 14:05
Кількість переглядів: 510

Відділом містобудування та архітектури райдержадміністрації 14 червня 2016 року проведено перевірку роботи виконавчого комітету Червоної сільської ради щодо виконання делегованих повноважень підпункту 3 та 6 пункту «б» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». За результатами перевірки встановлено, що питання щодо контролю за дотриманням законодавства при забудові територій та щодо зупинених будівельних робіт, які проводилися з порушенням містобудівної документації та відсутності проектів на об’єкти будівництва на засіданнях виконавчого комітету не розглядалися.

Виконавчому комітету Червоної сільської ради рекомендовано:

1. Здійснювати в установленому порядку державний контроль за дотриманням законодавства, затвердження містобудівної документації при плануванні та забудові на підпорядкованій території.

2. Здійснювати заходи реагування щодо припинення самовільного будівництва.

3. Проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями громади, які вчинили самовільне будівництво щодо необхідності узаконення самовільно побудованих об'єктів.

4. Проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями громади щодо необхідності дотримання містобудівного законодавства при будівництві об’єктів, а саме:

- отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки (для присадибної земельної ділянки);

- отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

- будівельні роботи розпочинати після подання до органу державного архітектурно-будівельного контролю повідомлення про початок виконання будівельних робіт (щодо об’єктів будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта) або реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт (щодо об’єктів будівництва, що належать до І-ІІІ категорій складності) та отримання дозволу на виконання будівельних робіт (щодо об’єктів будівництва, що належать до ІV-V категорій складності).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень