Великобілозерська районна державна адміністрація

Засідання «круглого столу»

Дата: 15.04.2016 14:06
Кількість переглядів: 541

В управлінні Державної казначейської служби України у Великобілозерському районі 12 квітня 2016 року було проведено засідання «круглого столу» з головними бухгалтерами установ та організацій району.

Нараду провела начальник управління Базна Л.Г., яка ознайомила присутніх з тим, що 11.03.2016 року набула чинності постанова КМУ від 18.02.2016 №151 «Про затвердження Порядку взаємодії МФУ, органів Державної казначейської служби та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування коштів». Вона зазначила, що МФУ проводить верифікацію та моніторинг достовірності інформації, поданої фізичними особами для зарахування  та отримання соціальних виплат, тому при перерахуванні коштів відповідно до платіжних доручень повинен надаватися до Казначейства реєстр виплат в електронному вигляді та зведений реєстр у паперовому вигляді (Додаток 3), електронний реєстр необхідно  надавати в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису.

Крім того звернула увагу, що підрозділи соціального захисту до 01.07.2016 року подають лише відповідний реєстр в електронному вигляді.

Також, знову наголосила на особливості зарахування власних надходжень бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, на рахунки групи 3155 та на необхідність своєчасного опрацювання та зарахування коштів, які обліковуються як нез’ясовані надходження, на відповідні КЕКВ. 

Базна Л. Г. подякувала присутнім за співпрацю та запевнила, що органи казначейства постійно працюють над покращенням казначейського обслуговування бюджетів, про що свідчить запровадження системи дистанційного обслуговування розпорядників бюджетних коштів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень