Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль – головам райдержадміністрацій: «Від збільшення надходжень до бюджету буде оцінюватися ваша робота»

Дата: 24.05.2016 11:19
Кількість переглядів: 645

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася нарада за участю міських голів міст обласного значення, голів райдержадміністрацій та районних рад, керівників структурних підрозділів ОДА з актуальних питань розвитку територій.

Першим питанням порядку денного розглянуто стан організації проведення на місцях заходів операції  «Урожай – 2016».

- Ця робота вкрай важлива. Вже видно, що після наданих доручень вона йде не всюди так, як слід. В деяких районах місцеві «царьки» говорять: ми будемо  робити так, як нам треба. А вся кухня вариться в сільських радах. Тож голови райдержадміністрацій мають вникнути і організувати якісну роботу своїх комісій на місцях. Тільки від фінансового результату, збільшення надходжень до бюджету буде оцінюватися ваша робота, - заявив Костянтин Бриль.

Доповідаючи з цього питання, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Ревуцький зазначив, що в області є значні резерви  збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів від ведення агробізнесу, що особливо важливо в умовах розпочатої децентралізації влади і територіального об'єднання громад. Для їх виявлення основним завданням місцевих органів влади є проведення моніторингу, аналізу та обстеження використання товаровиробниками земель сільськогосподарського призначення, реалізації виробленої ними продукції, використання найманих працівників, сплати податків і зборів, справедливої орендної плати тощо. Для цього проводиться операція «Урожай - 2016».

- Заходи на першому етапі її проведення спрямовані на створення єдиної і актуальної бази даних використання земель державної і колективної власності, а приватної - пайової землі, в питаннях підтвердження її самообробітку громадянами. Створена таким чином база стане в подальшому інструментом для роботи органів місцевого самоврядування по наповненню власних бюджетів і соціально-економічного розвитку територій, а органам влади дозволить здійснювати належні їм контрольні функції, - зазначив посадовець.

Для  практичного налагодження цієї роботи на місцях  учасникам наради було презентовано алгоритм проведення моніторингу. На прикладі обстеження сільськогосподарських угідь Мелітопольського району було продемонстровано покрокові дії комісії – від виїзду на місце до висновків на основі отриманої інформації і зроблених розрахунків.

Коментуючи цю інструкцію, керівник регіону зауважив, що якість роботи на місцях, достовірність інформації буде перевірятися обласної комісією, зокрема за допомогою аерофотозйомки.

Підсумовуючи, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль довів завдання територіям.

Так, головам райдержадміністрацій доручено: провести роз'яснювальну роботу з місцевими радами і сільгосптоваровиробниками про цілі операції «Урожай 2016» та  забезпечити інформування громадськості в ЗМІ; забезпечити взаємодію представників територіальних органів - членів районної робочої групи щодо обміну інформацією при реалізації операції «Урожай 2016»;  матеріально-технічно забезпечити реалізацію заходів операції «Урожай 2016» (транспорт, паливо, оргтехніку тощо).

Окремо головам Василівської, Вільнянської, Мелітопольської, Михайлівської, Токмацької та Якимівської райдержадміністрації поставлено завдання терміново розпочати проведення інвентаризації основних меліоративних фондів з метою встановлення приналежності, а також їх технічного стану і можливостей використання для ведення сільськогосподарського виробництва.

-  Всі доручення повинні виконуватися в комплексі. Я буду вам допомагати. Але й ви маєте виконувати свої обов’язки до кінця, - наголосив Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень