Великобілозерська районна державна адміністрація

Дмитро Давтян: «Обслуговування наших пацієнтів повинно наближатися до європейського рівня»

Дата: 20.09.2016 14:06
Кількість переглядів: 527

Перший заступник голови  обласної державної адміністрації Дмитро Давтян і заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко відвідали пологовий будинок №1 у Запоріжжі. Медзаклад отримав надсучасне обладнання - ультразвукову систему eZono 3000. Закупити апарат за майже 500 тис. грн. вдалося завдяки меморандуму про співробітництво з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit. Документ був підписаний між облдержадміністрацією та GIZ у серпні цього року.

Обійшлося без урочистого перерізання червоної стрічки. Апарат уже в роботі. З його допомогою напередодні зробили операцію першій пацієнтці.

Пологовий будинок №1 брав участь у конкурсі проектних пропозицій у напрямку «Муніципальна підтримка».

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян зазначив: «  Для Запорізької області та Запоріжжя дуже важлива підтримка німецького Уряду. Завдяки їх фінансовій допомозі пологовий будинок №1 отримав  обладнання, яке використовують у сучасних німецьких клініках. Обслуговування пацієнтів  у наших медзакладах повинно  наближатися до європейського рівня».

eZono 3000 - це портативний ультразвуковий апарат із системою навігації для виконання регіонарної анестезії, пункції і катетеризації центральних і периферичних судин і оцінки критичних станів, спеціально розроблений для застосування в анестезіології-реанімації та невідкладної медицини.

Для лікувальної установи, де цілодобово надається невідкладна та планова акушерсько-гінекологічна допомога, оснащення таким обладнанням украй важливо. Головний лікар пологового будинку Ірина Денщикова підкреслила, що  використання портативного узо-апарату допоможе уникнути серйозних ускладнень у пацієнтів. 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень