Великобілозерська районна державна адміністрація

До Дня ветерана 90-літнім і старше запоріжцям виплатять матеріальну допомогу

Дата: 20.09.2016 14:07
Кількість переглядів: 486

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено план обласних заходів щодо відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана. Органи виконавчої влади на місцях мають приділити першочергову увагу пенсійному забезпеченню, соціальному захисту та соціальному обслуговуванню, наданню пільг, субсидій громадянам похилого віку, ветеранам війни і праці. Керівникам територій доручено організувати відзначення та вшанування ветеранів і пенсіонерів, проведення урочистих засідань, святкових обідів, концертів, днів «відкритих дверей» в установах та закладах соціального захисту та обслуговування населення,  системи освіти,  охорони здоров’я. У загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах традиційно заплановано проведення зустрічей з ветеранами війни, праці, військової служби, правоохоронних органів та представниками громадських організацій ветеранів.

Планом заходів також передбачено проведення медичних оглядів ветеранів. Особливу увагу слід приділити жителям віддалених районів сільської місцевості, самотнім громадянам похилого віку, інвалідам, які мають труднощі у безпосередньому відвідуванні закладів охорони здоров’я.

У рамках обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни,  праці, дітей війни, інвалідів,  інших соціальних  груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах,  «Назустріч людям» на  2015 – 2019 роки буде  виплачено адресну матеріальну допомогу особам, яким виповнилося 90 років і більше станом на 01 жовтня включно, в розмірі 300 грн. кожному.

З нагоди Міжнародного дня  громадян похилого віку та Дня ветерана за ініціативою Запорізької обласної організації ветеранів України відбудеться зустріч-вшанування ветеранів області з керівниками обласної державної адміністрації, обласної ради та громадських організацій.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень