Великобілозерська районна державна адміністрація

Опалювальний сезон в області проходить без аварій та ускладнень

Дата: 16.01.2017 14:07
Кількість переглядів: 361

Стан проходження опалювального сезону в області було розглянуто під час наради голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з керівниками департаментів та управлінь ОДА.

Як доповів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Петро Чуктуров, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації, з метою контролю за ходом опалювального сезону та оперативного реагування на аварійні ситуації  або ситуації техногенного характеру в сфері житлово-комунального господарства здійснюється щоденний моніторинг за ходом опалювального сезону.

За станом на сьогодні в області в роботі знаходяться всі об'єкти, зокрема 608 котелень, опалюються 5232 житлових будинки з централізованим опаленням і 1010 об'єктів соціальної сфери, в тому числі 556 шкіл, 383 дитячих садка, 71 лікарня.

Інформація про хід опалювального сезону щодня надається Мінрегіону України.

Для ліквідації аварій на об'єктах ЖКГ на базі комунальних підприємств області створені і знаходяться в постійній готовності 233 спеціалізовані бригади загальною чисельністю 1588 чоловік, у їх розпорядженні 623 одиниці техніки.

Також проводиться щоденний моніторинг споживання природного газу теплогенеруючими підприємствами області. Так, за перші 10 днів січня теплогенеруючими підприємствами  було спожито 22,9 млн. м3 природного газу. Це на 14% менше, ніж було спожито за аналогічний період 2016 року. За словами Петра Чуктурова, зниження споживання природного газу пов'язано з більш теплою погодою, ніж за відповідний період минулого року.

Як зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, необхідно посилити контроль за проходженням опалювального сезону, особливо – на місцях. У разі виникнення аварійних ситуацій, пов'язаних з припиненням подачі тепла, води, порушення роботи систем водовідведення, негайно інформувати про них Департамент житлово-комунального господарства і будівництва облдержадміністрації. Очільник області підкреслив, що керівники територій несуть персональну відповідальність за стале проходження опалювального сезону.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень