Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Питання енергоефективності в державі є головними після національної безпеки»

Дата: 24.05.2016 11:32
Кількість переглядів: 483

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у роботі  круглого столу «Розвиток сфери енергоефективності та запровадження в Запоріжжі та області енергосервісу як інструменту інвестування в термомодернізацію будівель бюджетної та житлової сфери», що відбувся у Запорізькому медіа-центрі під модеруванням Тетяни Орлової. Під час заходу представники влади міста, області, а також Нацради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ обговорили основні важливі ініціативи та пропозиції щодо енергоефективного плану заходів у регіоні.

Як повідомив депутат міської ради, заступник голови комісії з питань життєзабезпечення Запорізької міської ради Микола Бєлий, під час II Форуму енергоефективного партнерства, що днями відбувся у Києві, понад 600 учасників з різних регіонів країни обговорили найважливіші питання енергонезалежності країни, розвитку сфери енергоефективності та запровадження в Україні енергосервісу як інструменту інвестування в термомодернізацію будівель бюджетної та житлової сфери.  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи захід, підкреслив, що головне завдання нашої країни – стати повністю енергонезалежною державою.

На думку запорізьких експертів, найбільш вразливою та проблемною сферою будь-якого регіону є бюджетні установи. Тому саме в них в першу чергу потрібно запроваджувати механізм енергосервісу та масштабної термомодернізації.

За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Тоцького, всі порушені проблеми з енергоефективності для населення є реальним показником роботи влади. А отже нині керівництво регіону приділятиме їм максимальну увагу. Для прикладу посадовець навів 10 проектів, профінансованих державним фондом розвитку та реконструкцій цього року. Всі вони стосуються водопостачання та водовідведення.

Заступник голови ОДА Борис Борисов розповів про нову обласну програму, яка має допомогти владі розвинути альтернативну енергетику в регіоні - починаючи з її створення і завершуючи контролем облікових приладів.

У свою чергу Костянтин Бриль підкреслив, що нині питання енергоефективності в державі є головними після національної безпеки.

- Нині в напрямку енергозбереження облдержадміністрацією вже розроблено програму, яка має бути затверджена депутатами на найближчій сесії обласної ради. Адже без реально підготовлених кроків ми не зможемо обґрунтувати фінансування чи вести пошук інвесторів. На сьогодні в нашій області має бути проведено не просто утеплення будинків чи заміна вікон. Потрібен якісний енергоаудит, який дозволить приділяти увагу тим проблемам, що потребують нашої першочергової уваги, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень