Великобілозерська районна державна адміністрація

Зміни заради майбутнього

Дата: 21.09.2016 14:08
Кількість переглядів: 468

З метою узгодження мети діяльності щодо впровадження реформи місцевого самоврядування між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Асоціацією міст України у лютому 2016 року підписано Меморандум та узгоджено спільний План дій на виконання Меморандуму.

На підтримку впровадження реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації влади у Запорізькій області реалізується проект Асоціації міст України міжнародної технічної допомоги «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). На території Запорізької області працюють 3 регіональні консультанти, які представляють Офіс реформ Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України (далі - РВ АМУ).

Так, голова райдержадміністрації Юрій Шворак 21 вересня 2016 року провів робочу зустріч із виконавчим директором Запорізького РВ АМУ Ігорем Бірюковим та регіональним консультантом з бюджетних питань Асоціації міст України Олександрою Оляніною. У робочій зустрічі взяли участь заступники голови райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування та фахівці району відповідних напрямків діяльності. Консультативні заходи Офісу реформ Запорізького РВ АМУ проходять в рамках акції «Децентралізаційний марафон».

Під час засідання було обговорено питання, які стосуються законодавчих аспектів реформи, кроків реорганізації органів місцевого самоврядування, що увійдуть до складу об’єднаної територіальної громади, бюджету ОТГ, місцевих податків та зборів, просторового планування, оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень