Великобілозерська районна державна адміністрація

Бюджетні установи області переходять на енергоефективні системи

Дата: 08.08.2016 08:09
Кількість переглядів: 350

До Програми з підвищення рівня енергоефективності Запорізької області на 2016-2020 роки внесено зміни, якими передбачено впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження для бюджетних установ, організацій та комунальних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад області.

Так,  планується провести технічне переоснащення системи теплопостачання з установкою котла на альтернативному паливі у Кушугумському НВК "Інтелект". Загальна вартість проекту складає майже 440 тис. грн.

До переліку заходів з енергоефективності  увійшла  реконструкція котельні КВНЗ «Хортицька національно-реабілітаційна академія» загальною вартістю 386,776 тис. грн..

Також передбачено виконання робіт у низці об’єктів Розівського району: заміну віконних блоків і вхідних дверей в Азовській ЗОШ І-ІІІ ст. (293,929 тис. грн.); у КЗ «Карл-Лібкнехтівський  навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний комплекс» (299,294 тис. грн.); заміну віконних блоків у Солодководненській ЗОШ І-ІІ ст. (263,791 тис. грн.).

Фінансування всіх цих проектів  здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень