Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці активно поповнюють лави контрактників

Дата: 20.09.2016 14:09
Кількість переглядів: 468

 

На збірному пункті обласного військового комісаріату в Запоріжжі розпочався черговий, 15-й цикл відправки кандидатів на військову службу за контрактом.

Загалом протягом  14-16 вересня заплановано відправити понад 140 кандидатів на контрактну службу до Збройних Сил України для опанування військовими спеціальностями та подальшу службу  на посадах рядового, сержантського та старшинського складу у бойових військових частинах ЗСУ.

Всі вони пройшли медичний огляд і за станом здоров’я придатні до проходження  військової служби, а також професійно-психологічний відбір за морально-психологічними та діловими якостями.

Більшість із кандидатів мають досвід проходження військової служби і брали участь у бойових діях на Сході України з російсько-терористичними військами, мотивовані до проходження військової служби за контрактом.

Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю полковник Михайло Логвінов, разом із кандидатами-добровольцями 15-го циклу відправки з початку року на військову службу за контрактом залучено понад 2 тисячі жителів Запорізької області. Планове  завдання для військкоматів області по залученню громадян на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України на ІІІ квартал 2016 року  складає 760 осіб, а вже  проходять військову службу за контрактом 523 військовослужбовці.

Під час урочистої відправки майбутніх контрактників привітали командування  обласного військового комісаріату, представники волонтерських організацій, духовенства. Зокрема, волонтер Ольга Біліченко побажала майбутнім воїнам-контрактникам успішно оволодіти військовою справою та брати приклад з воїнів - учасників АТО, які самовіддано боронять українську землю від російсько-терористичних формувань, відстоюючи територіальну цілісність української держави.

На ратну службу майбутніх  контрактників  благословив священик УПЦ КП отець Анатолій.

Наступний, 16-й цикл відправки кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів і бойових військових частин ЗС України відбудеться 28–30 вересня.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень