Великобілозерська районна державна адміністрація

Про стан виконавської дисципліни структурних підрозділів райдержадміністрації за І квартал 2017 року

Дата: 07.04.2017 14:09
Кількість переглядів: 1030

Великобілозерською райдержадміністрацією з метою вирішення найбільш важливих, значущих для району проблем постійно вживається комплекс організаційних і практичних заходів щодо зміцнення виконавської дисципліни та підвищення відповідальності за виконання актів законодавства, актів і доручень Президента України, розпоряджень голови облдержадміністрації та райдержадміністрації.

У І кварталі 2017 року на контролі перебувало 562 листа і 354 розпоряджень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації. Порушень термінів виконання контрольних документів не виявлено.

Перевірено 310 інформацій виконавців про стан виконання документів, які було направлено до облдержадміністрації. При виявленні пропущених пунктів та беззмістовних відповідей, листи повертались на доопрацювання

Здійснено перевірки 14 Справ на розпорядження голови облдержадміністрації та «Контрольних папок» на розпорядження голови райдержадміністрації. В результаті перевірок виявлено недоліки щодо повноти та якості інформацій, отриманих від співвиконавців, накопичення в «Контрольній папці» матеріалів, що підтверджують виконання розпорядження. Копії довідок надані виконавцю для усунення виявлених недоліків та вжиття заходів щодо покращення виконавської дисципліни.

На засіданні Робочої групи з питань контролю за виконанням документів 31 березня 2017 року було розглянуто такі питання: про результати моніторингу виконавської дисципліни в Запорізькій облдержадміністрації за 2016 рік; про стан виконавської дисципліни щодо якісного та вчасного надання інформації співвиконавцями в І кварталі 2017 року.

Проведено 3 перевірки стану контрольної діяльності та виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації: відділ ведення Державного реєстру виборців апарату, відділ агропромислового розвитку та відділ фінансів.

Протягом І кварталу 2017 року райдержадміністрацією організовано комплексну перевірку діяльності виконавчого комітету Трудової сільської ради щодо виконання делегованих повноважень. За результатами комплексної перевірки підготовлені довідки з конкретними рекомендаціями для усунення виявлених недоліків.

Під час засідання колегії райдержадміністрації 30 березня 2017 року було розглянуто питання про стан виконавської дисципліни за 2016 рік. За результатами колегії видано розпорядження голови райдержадміністрації від 31.03.2017 № 114 «Про поліпшення організації контролю та стану виконавської дисципліни».


 


 

За інформацією відділу організаційної роботи та з питань

діловодства і контролю апарату райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень