Великобілозерська районна державна адміністрація

Виїзні прийоми громадян допомагають скорочувати шлях розв’язання проблем

Дата: 25.07.2016 08:09
Кількість переглядів: 372

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін провів виїзний прийом громадян у  Гуляйпільському районі.

До посадовця  звернувся  учасник АТО Володимир Руденко з проханням про надання матеріальної допомоги. Едуард Гугнін запевнив, що проблеми учасників АТО розглядаються першочергово, тож допомога буде надана в найкоротший термін.

Характерно, що виїзним прийомом скористалися гуляйпільські посадовці, які порушили суспільно значимі питання, що потребують вирішення не лише на регіональному, а й державному рівні.

Так, з керівниками медичних закладів Едуард Гугнін обговорив можливості виділення додаткових коштів на оплату праці працівників медичних установ та оплату енергоносіїв; придбання автомобілів для обслуговування лікарями жителів м.Гуляйполе та сільських населених пунктів Гуляйпільського району.

Долинський сільський голова  Олег Сидоров та директор КЗ «Долинська ЗОШ» Ірина Налапко  порушили питання оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Як пояснив заступник голови облдержадміністрації, наразі це питання є актуальним не тільки в Запорізькій області, а й у всій Україні. Що стосується Гуляйпільського району, у 2017 році заплановано здійснити оптимізацію двох загальноосвітніх шкіл району шляхом пониження ступеневості до І ступеня: Волинської ЗОШ та Мирненської ЗОШ. Обласна влада продовжує працювати над розв’язанням цих проблем.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень