Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль особисто проконтролював ситуацію з КП «Автогосподарство»

Дата: 20.09.2016 14:10
Кількість переглядів: 473

За повідомленням Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, 16 вересня 2016 року КП «Автогосподарство» згідно з укладеним з обласною державною адміністрацією договором розпочало обслуговування приміських маршрутів південного напрямку: Балабине, Кушугум, Малокатеринівка. На маршрут вийшли 28 автобусів середньої та великої місткості, значна частина  яких пристосована для перевезення осіб з обмеженими можливостями.

На практиці існуючий графік обслуговування цих маршрутів потребує вдосконалення. Проте це стосується значної частки й інших внутрішньообласних маршрутів. Як і раніше, всі пропозиції щодо якості обслуговування приймаються за телефоном 239-92-53.

З цією метою обласною державною адміністрацією  вже розпочато  комплексне пасажирообстеження маршрутів області. Для цього залучено фахівців транспортного факультету Запорізького національного технічного університету.

За словами Костянтина Бриля, роботу з пасажирообстеження планується виконати протягом жовтня поточного року.

- Ситуація була проаналізована, прийнято відповідні рішення. Нині перевезення здійснюються відповідно до потреб населення. Обласна державна адміністрація спільно з комунальним підприємством працює над подальшим підвищенням рівня якості транспортних послуг населенню та тримає на контролі обслуговування  маршрутів. Крім того, в разі збільшення пасажиропотоку на маршрути будуть залучені додаткові автобуси, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону підкреслив, що влада розуміє деякі тимчасові незручності для населення, пов’язані зі зміною перевізника та впровадження інших, більш комфортного класу, автобусів, через недосконалість законодавства. Проте в підсумку запоріжці отримають нормальних перевізників та реальну якість.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень