Великобілозерська районна державна адміністрація

Закупівлі у системі «ProZorro» дозволяють економити бюджетні кошти

Дата: 30.08.2016 14:10
Кількість переглядів: 482

За результатами моніторингу розпорядження голови облдержадміністрації «Про впровадження електронної системи державних закупівель» за липень є позитивні досягнення у здійсненні допорогових публічних закупівель в системі електронних закупівель «ProZorro». Про це повідомили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

За інформацією Департаменту, за липень результативно завершено 22 допорогові закупівлі. Таким чином проведення допорогових закупівель у системі електронних закупівель  «ProZorro» дозволило досягнути майже 84 тис. грн. економії бюджетних коштів, або 9,6 % від запланованої на закупівлі суми.

Усім зацікавленим суб’єктам сфери публічних закупівель Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації рекомендує використовувати модуль аналітики допорогових публічних закупівель (сайт bi.prozorro.org).

Довідково: система ProZorro створена за ініціативи громадських активістів та організацій, комерційних майданчиків та IT-компаній за підтримки державних органів. Основна мета запуску системи – забезпечення прозорості процесу державних закупівель, підвищення довіри бізнесу та мінімізація корупції у цій сфері.

З 1 серпня 2016 року в Україні завершився повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro. З квітня центральні органи влади, великі державні підприємства і природні монополісти  перевели всі свої надпорогові тендери (від 200 тис для товарів і послуг і від 1,5 млн. грн. – для робіт) до системи ProZorro. А тепер зобов’язані її використовувати також місцеві органи влади, комунальні підприємства й інші організації, які використовують кошти платників податків.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень