Великобілозерська районна державна адміністрація

На військову службу за контрактом запоріжці йдуть охоче, а від призову - ухиляються

Дата: 24.05.2016 13:28
Кількість переглядів: 559

Підсумки відбору кандидатів на військову службу за контрактом та призову на строкову службу підбито під час наради голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з керівниками територій з актуальних питань розвитку регіону.

Як повідомив обласний військовий комісар Олександр Біда, на сьогодні загальне виконання наряду з відбору на строкову службу становить 74,6%. З кращого боку себе показали районні призовні комісії м.Бердянська (107,4%), Бердянського (100%), Вільнянського (97,1), Розівського (100%); Пологівського районів (100%), м.Токмак (133%), у місті Запоріжжя – Хортицького  району (100%). При цьому незадовільний стан справ у Куйбишевському (60%), Якимівському районах (60%); у місті Запоріжжя – у Вознесенівському районі (55,2%). Критична ситуація склалася в Чернігівському районі (35,3%), м. Енергодар (36,7%), у місті Комунарському  (34%) та Олександрівському районах (43,3%) м. Запоріжжя.

- Третій рік поспіль триває антитерористична операція. Не проведення наступної черги часткової мобілізації можливе лише за умови укомплектування військовими строковою службою та службою за контрактом. Проте план з відбору на строкову службу область на сьогодні не виконала. Якщо призов не досягне 100%ого виконання, можливо проведення часткової хвилі мобілізації, - зазначив у своєму виступі Олександр Біда.

За  словами офіцера, проблемним питанням є розшук призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку. Зокрема, по області необхідно розшукати 5542 призовника, які ухиляються від виконання військового обов’язку, тоді як на сьогодні органами Національної поліції розшукано лише 36, а це складає 0,6%.

Набагато кращі показники відбору на військову службу за контрактом.

При плановому завданні на сьомий  цикл  159 осіб, за станом на 18.05.2016 до військових частин та навчальних центрів відправлено 146, що становить 91,8% від плану.

- Відбір на службу за контрактом йде за планом, зривів немає. Ця робота проводиться добре завдяки злагодженій співпраці облдержадміністрації та районів області. Тільки спільними зусиллями, активізацією роботи всіх гілок влади, Національної поліції, військових комісаріатів ми зможемо виконати поставлене державою завдання, - наголосив військовий комісар.

За виконання завдання щодо залучення на військову службу за контрактом голова облдержадміністрації Костянтин Бриль отримав відзнаку - почесний нагрудний знак начальника генерального штабу- головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України».

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень