Великобілозерська районна державна адміністрація

До кінця року в області буде відновлено понад тисячу місць у дитячих садках

Дата: 08.08.2016 08:43
Кількість переглядів: 453

Департамент освіти і науки облдержадміністрації продовжує плідну співпрацю з Дитячим фондом  ЮНІСЕФ за кількома проектами. За одним з них до кінця цього року планується відновити більше тисячі місць у дошкільних навчальних закладах області, укомплектувати меблями та обладнанням відремонтовані кімнати дошкільних груп.

У рамках співпраці з ЮНІСЕФ також розпочалися поставки спортивного обладнання у 32 загальноосвітні школи області, в яких навчається найбільша кількість дітей з числа тимчасово переміщених осіб. Також буде збудовано три спортивні майданчики у містах Запоріжжя, Бердянськ та у селищі Балабино.   Для учнів навчальних закладів з п’яти областей (Запорізької, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Харківської), які отримують спортивне обладнання, будуть органіовані регіональні змагання з футболу та баскетболу.

Крім цього, за програмою «Вчимося жити разом»  підготовлено по три вчителя для 150 загальноосвітніх та по одному вихователю для 120 дошкільних навчальних закладів області. Вони будуть навчати дітей навичкам безконфліктного життя, вмінню запобігати конфліктам, не загострювати чи розв’язувати мирним шляхом  конфліктні ситуації.

Довідково: Європейський Союз (ЄС) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проект «Діти миру», метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах. Проект реалізується у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Складовою ініціативи ЄС та ЮНІСЕФ «Діти миру» є проект «Вчимося жити разом» з розвитку життєвих навичок та надання психосоціальної допомоги дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Виконавцями проекту є Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та Національний університет «Києво-Могилянська академія». Проект реалізується у двох напрямках:  формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям і родинам психосоціальної підтримки.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень