Великобілозерська районна державна адміністрація

На військову службу залучено понад 2 тисячі контрактників

Дата: 20.09.2016 14:11
Кількість переглядів: 389

Завершився 15-й  цикл відправки кандидатів на контрактну військову службу, за підсумками якого контракт заключили 148 жителів області. Але на цьому робота не припиняється, у військкоматах  області тривають заходи з відбору громадян на контрактну військову службу. Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, планове завдання для Запорізької області щодо залучення на контракту службу становить 760 осіб. Кандидати на контрактну службу  проходять медичний огляд по визначенню придатності до проходження військової служби, а також професійно-психологічний відбір за морально-психологічними та професійними якостями.

Мобільними групами районних військкоматів області налагоджено  інформаційно-роз’яснювальну роботу серед різних категорій місцевого населення про переваги військової служби за контрактом.

За словами полковника Михайла Логвінова, за станом на 16 вересня на посадах рядового, сержантського та старшинського складу проходять військову службу понад 670 контрактників. Черговий цикл відправки кандидатів на контрактну службу до навчальних центрів ЗС України та бойових військових частин заплановано на 28-30 вересня.

Загалом з початку року 2086 контрактників із Запорізької області влилися до лав  Збройних Сил України.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень