Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

Переглядів: 381

Голова РДА Юрій Шворак 28 квітня 2016 року провів оперативну нараду із заступниками голови РДА, заступником керівника апарату, начальником організаційного відділу апарату райдержадміністрації. В ході засідання обговорювалось рад питань: про проведення наради щодо відзначення в районі травневих свят, активізацію подальших дій по об'єднанню територіальної громади та залучення громадськості району до реалізації даного питання, участь керівництва райдержадміністрації у засіданні сесії Червоної сільської ради та про підготовку матеріалів на сесію районної ради.

Перший заступник голови РДА Ася Ярмоленко доповіла про результати участі 27.04 2016 у розширеному засіданні координаційної ради з питань соціального захисту неповнолітніх під головуванням заступника голови Запорізької облдержадміністрації Едуарда Гугніна, на якому підбито підсумки роботи щодо захисту прав та законних інтересів дітей у 2015 році та проведену роботу протягом І кварталу 2016 року.

Заступник голови РДА Оксана Хілько доповіла про участь Великобілозерського району в обласній акції «Великодній кошик солдату». Вирішено частину зібраних матеріалів направити підшефним військовим частинам № В2095 та №3033, а іншу частину – військовослужбовцям від району, які перебувають на даний час в зоні проведення антитерористичної операції. Централізована відправка зібраної продукції та поробок з національною символікою відбудеться 29.04.2016, а також, через відділення «Нової пошти».

Заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату РДА Юлія Савченко поінформувала про графік проведення об’їзду братських могил на території Великобілозерського району.

« повернутися до списку новин