Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізьких педагогів навчать основам організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх школах

Дата: 30.08.2016 14:12
Кількість переглядів: 446

В рамках соціальної програми дружини Президента України Марини Порошенко, Благодійний Фонд Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки України розпочав реалізацію науково-педагогічного експерименту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізькій області».

З 25 по 27 серпня у Запоріжжі триватиме триденний тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Участь у тренінгу беруть близько 300 осіб.

Захід розпочався на базі Запорізького національного університету. Головна його мета – навчити педагогів запорізької області основам організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Відкриваючи тренінг, виконавчий директор Благодійного Фонду Порошенка Олена Безрека привітала всіх його учасників, а також підкреслила важливість соціалізації дітей з інвалідністю та створення для них доступного освітнього середовища.

В свою чергу заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін наголосив на необхідності якісної практичної реалізації пілотного проекту. Адже в ньому є великі перспективи, які наближають нашу країну до Європейських норм освіти. Тож, за словами посадовця, Запорізька область має стати флагманом інклюзивної освіти в Україні.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень