Великобілозерська районна державна адміністрація

Стартувала підготовка до фестивалю «Покрова на Хортиці»

Дата: 20.09.2016 14:12
Кількість переглядів: 359

Цього року Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці» проводиться всьоме.. і за цей час він став повноправною візиткою культурно-мистецького Запоріжжя. Тож підготовка до такого представницького заходу потребує часу і максимальних організаційних зусиль.

З цією метою  головою облдержадміністрації  підписано розпорядження, яким затверджено план заходів  та оргкомітет з підготовки та проведення Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці».

Очолив  оргкомітет заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, співголовами стали заступник голови облради Владислав Марченко та заступник Запорізького міського голови Анатолій Пустоваров. 

Керівникам територій доручено забезпечити участь колективів та окремих виконавців, представників національно-культурних товариств, які братимуть участь у заходах фестивалю. Але фестиваль уже традиційно чекає гостей з усієї України. Тому облдержадміністрація звернеться до Міністерства культури з проханням про сприяння у їх запрошенні.

Підготовку та створення необхідних умов для проведення урочистих заходів фестивалю на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ»  покладено на керівництво Національного заповідника «Хортиця».

Концепцію та заходи готує Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Заходи Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці» під гаслом «Хортиця єднає Україну» відбудуться  11-15 жовтня 2016 року.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень