Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Сільськогосподарські підприємства, які працюють на перспективу, можуть розраховувати на всебічну підтримку обласної влади

Дата: 18.04.2017 14:12
Кількість переглядів: 342

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін з робочою поїздкою відвідав Василівський район, де ознайомився з основними видами діяльності низки сільськогосподарських підприємств:  ФГ «Нива», ТОВ «Деметра-Вектор» та ТОВ «Кам'янський степ».

Керівник ФГ «Нива» Віктор Дубас провів екскурсію господарством, основним напрямком діяльності якого є вівчарство. Племінне стадо овець господарства налічує 1000 голів.

Сільськогосподарське підприємство ТОВ «Деметра-Вектор» порадувало гостей високими досягненнями у сфері тваринництва. Директор товариства Валерій Смірський розповів про успіхи й здобутки у вирощуванні поголів’я свиней.

У ТОВ «Кам'янський степ» тривають роботи з реконструкції овочесховища. За словами керівника підприємства Олександра Довгого, передові технології допоможуть довше зберігати урожай свіжим та корисним.

- Район показав дуже гарні результати, проте завжди є  куди розвиватися надалі. На підприємствах проводять  значну роботу на перспективу, насамперед це стосується збереження досягнутого  та подальшого розвитку. Сучасне обладнання та технологічний процес, нова техніка дозволяють аграріям збільшувати врожайність і при цьому зменшувати витрати. Тому головна перспектива – використання всіх потужностей і можливостей, у цьому обласна влада буде надавати всіляку допомогу та підтримку господарствам, - запевнив Олександр Бабанін.

Посадовець також провів нараду з керівниками міських та селищних рад району щодо вирішення актуальних питань розвитку території. Учасники порушили  земельні питання, у тому числі  надання безоплатних земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого сільського господарства. Розглянуто  стан здійснення заходів щодо запобігання африканської чуми свиней та виконання ветеринарного та протиепізоотичного законодавства на території району. Також проаналізовано результати операції «Урожай 2016» та основні напрямки проведення операції в поточному році. Олександр Бабанін наголосив, що вирішення більшості проблемних земельних питань залежить саме від проведення операції «Урожай». Тому виведення з тіні деяких аграріїв та легалізація робочих місць – одне з найперших завдань обласної та районної влади.

Крім цього, посадовець провів особистий прийом громадян для жителів району. Зокрема,  учасник АТО, інвалід 3 групи з села Білозерка звернувся з проханням про сприяння в санаторному лікуванні; звернення жителя Широківської сільської ради стосувалося вирішення питання продовження договору оренди земельної ділянки; жителя м. Василівка турбує вирішення екологічних проблем на території міста та району. Заявникам надано кваліфіковану консультацію та деякі  питання взято на контроль обласної влади.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності то комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень