Великобілозерська районна державна адміністрація

Триває відправка кандидатів на військову службу за контрактом

Дата: 30.08.2016 14:14
Кількість переглядів: 435

У Запоріжжі  на збірному пункті обласного військового комісаріату розпочався 14-й у 2016 році цикл відправки кандидатів на військову службу за контрактом.

Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, разом із кандидатами-добровольцями  з початку року на військову службу за контрактом відправились більше 1900 мешканців Запорізької області. Планове  завдання для військкоматів області по залученню громадян на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України на ІІІ квартал 2016 року становить 760 чоловік.

- Виконання поставленого завдання можливе тільки завдяки спільній роботі військових комісаріатів області з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, роботі мобільних груп військкоматів, безпосередній та цілеспрямованій співпраці районних військових комісарів з головами сільських та селищних рад по залученню громадян на військову службу за контрактом, - зазначив  офіцер.

На обласному збірному пункті відбулася чергова урочиста відправка до навчальних центрів Збройних Сил України.  Привітали майбутніх військових професіоналів командування Запорізького обласного військового комісаріату, представники волонтерських організацій, духовенства.

На ратну службу майбутніх військовослужбовців контрактної служби  благословив священик  УПЦ КП – отець Анатолій.

Загалом протягом 28-30 серпня понад 140 кандидатів буде направлено до навчальних центрів Збройних Сил України для опанування військових спеціальностей та подальшої служби  на посадах рядового, сержантського та старшинського складу у бойових частинах.

Як наголосив Михайло Логвинов, всі кандидати  пройшли медичний огляд і за станом здоров’я визнані придатними до проходження військової служби. Крім того, кожний з кандидатів пройшов професійно-психологічний відбір за військово-професійними та морально-психологічними якостями.

Наступний 15-й цикл відправки кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів відбудеться 14–16 вересня.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень