Великобілозерська районна державна адміністрація

Спорт допомагає інтеграції внутрішньо переміщених дітей

Дата: 18.04.2017 14:15
Кількість переглядів: 363

Дитячий фонд всесвітньої  організації ЮНІСЕФ реалізує в Запорізькій області проект з метою  залучення школярів до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі, сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

У його рамках за підтримки  ЮНІСЕФ та Федерації футболу України на базі Балабинського НВК «Престиж» відбулися зональні змагання з міні - футболу серед учнів від 12 років і молодше UNICEF Football Cup. Зокрема, ЮНІСЕФ надано спортивну форму та інвентар для проведення цих змагань.

У турнірі взяли участь команди Запорізького НВК № 110, Запорізького класичного ліцею, Кушугумського НВК «Інтелект», Малокатеринівського НВК «Мрія», Балабинського НВК «Престиж» та Токмацької ЗОШ № 5.  Юних футболістів з початком змагань привітали представники спортивних організацій та діючі спортсмени, педагоги та представники селищної і районної влади.

Учасники виборювали перемогу  як вправні дорослі футболісти. У результаті  запеклої боротьби  перемогу здобула команда Балабинського НВК «Престиж», друге почесне місце посіла команда Запорізького НВК № 110, третє – Токмацької ЗОШ № 5.

Утім, ніхто не залишився без подарунків. Усі учасники турніру одержали від організації ЮНІСЕФ  банери, футбольні м’ячі, рюкзаки, кепки, наліпки та чашки з логотипами дитячого фонду.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень