Великобілозерська районна державна адміністрація

Через центр зайнятості працевлаштовано понад 300 учасників АТО

Дата: 30.08.2016 14:15
Кількість переглядів: 434

У Запорізькій області особлива увага служби зайнятості приділена працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО.

Зокрема, з 30 серпня набирають чинності зміни до Закону України «Про зайнятість населення», якими передбачено віднесення осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Для працевлаштування вищезазначених громадян на підприємствах, установах та організаціях з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб, бронюватимуться робочі місця.

З іншого боку роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце таких безробітних, щомісяця протягом року може надаватися компенсація фактичних витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідного працівника.

Лише за 7 місяців 2016 року до центрів зайнятості Запорізької області звернулося 1402 особи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції,  з них 306 осіб – працевлаштовані,  63 таких громадянина відкрили власну справу, 81 безробітний цієї категорії пройшов курси навчання (перенавчання) або підвищення кваліфікації за направленням центрів зайнятості, 144 таких безробітних брали участь у громадських роботах або інших роботах тимчасового характеру.

Всього станом на 26 серпня чисельність безробітних громадян по області становить 19,1 тис. осіб, з них 14,3 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю.

Кількість актуальних вакансій складає 650 одиниць (у м. Запоріжжі – 373 одиниці). Таким чином, на одне вільне робоче місце претендує 29 безробітних осіб (у м. Запоріжжі – 17 безробітних).

Щоденно до центрів зайнятості області звертається близько115 громадян. З тих, хто перебуває на обліку, знаходять роботу 57 осіб.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень