Великобілозерська районна державна адміністрація

Представлення Червоного сільського голови

Дата: 08.12.2016 11:15
Кількість переглядів: 531

         

           Сьогодні, 08 грудня 2016 року, в залі засідань райдержадміністрації за участю начальників управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації,  представників правоохоронних органів, територіальних органів центральних органів виконавчої влади району, голова райдержадміністрації Юрій Шворак офіційно представив новообраного Червоного сільського голову Данилюка Руслана Леонідовича.

           Насамперед у своєму вітальному слові голова РДА побажав здоров’я, плідної праці та успіхів у роботі. Першочерговим завданням для нового голови сільської ради повинно стати налагодження тісної співпраці з райдержадміністрацією та установами району, активізація роботи над наповненням сільського та районного бюджетів. Голова райдержадміністрації Юрій Шворак запевнив, що новопризначений керівник Червоної сільської ради буде мати підтримку з боку районної державної адміністрації.

           Представники структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів та територіальних органів центральних органів виконавчої влади поінформували Червоного сільського голову про основні напрями діяльності у сфері співпраці з органами місцевого самоврядування.

           Руслан Данилюк звернувся до присутніх з промовою, у якій подякував керівництву райдержадміністрації та присутнім за високу довіру і зазначив, що докладе максимум зусиль задля розвитку території Червоної сільської ради та Великобілозерського району вцілому.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень