Великобілозерська районна державна адміністрація

Цього року дороги області будуть ремонтувати за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів

Дата: 24.05.2016 14:15
Кількість переглядів: 513

Під час наради голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з керівниками департаментів та управлінь ОДА  було обговорено стан ремонту та утримання доріг у поточному році.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадія Тимченка, на  ремонти та експлуатаційне утримання автошляхів загального користування  області в 2016 році передбачається спрямувати 156,4 млн. грн. З цих коштів на виконання робіт з поточного середнього ремонту заплановано витратити 63 млн. грн., на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг -  93,4 млн. грн. Окрім цього,  з обласного бюджету виділено  20 млн. грн. та до 15 млн. грн. - із бюджетів органів місцевого самоврядування на виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах місцевого значення на умовах співфінансування зі Службою автодоріг.

-  Проблемними питаннями  залишається ремонт трьох аварійних мостових переходів на міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-18 та  мостопровід через річку Дніпро. Наразі автодорожникам дещо заважають працювати погодні умови. Для виконання робіт є і матеріали, і фінансування. На сьогодні основні зусилля спрямовані  на ліквідацію аварійної ямковості, - повідомив Геннадій Тимченко.

У свою чергу, голова  облдержадміністрації Костянтин Бриль зазначив, що необхідно звернути увагу на напрямки Запоріжжя-Бердянськ та Запоріжжя-Мелітополь. Адже саме на ці ділянки в літній період через значне збільшення кількості транспорту в рази зростає навантаження.

 

 

 

 Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень