Великобілозерська районна державна адміністрація

Школи та садки області готові до нового навчального року

Дата: 30.08.2016 14:16
Кількість переглядів: 420

Станом на сьогодні, 26 серпня, школи та дитячі садки Запорізької області на 99% готові до нового навчального року. Про це йшла мова під час розширеного засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за підсумками розвитку галузі освіти області у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік, яке відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

- На сьогодні готовність закладів освіти до нового навчального року складає 99%. Це гарні показники. Цього року з обласного бюджету на ремонт закладів заплановано надати більше 45 млн. грн.. Це більше, аніж минулого року. Проте витрачати ці кошти необхідно ефективно, - наголосив Едуард Гугнін.

Також посадовець за підсумками минулого навчального року нагородив ряд педагогічних працівників та освітян. Зокрема, відзнакою від Президента України ювілейною медаллю «25 років Незалежності» нагороджено директора енергодарського дошкільного навчального закладу № 9 Валентину Деркач та дошкільного навчального закладу №7 «Теремок» міста Енегродар Олену Сиворухіну. Також педагоги та освітяни отримали почесні грамоти Національної академії педагогічних наук, грамоти та подяки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Учасники заходу також привітали ювілярів.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень