Великобілозерська районна державна адміністрація

Контрактна служба - серед престижних і конкурентоспроможних на ярмарку вакансій

Дата: 26.04.2016 10:50
Кількість переглядів: 528

Запорізьким обласним центром зайнятості спільно з командуванням обласного військкомату  проведено черговий день «Ярмарок вакансій» з метою залучення громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості населення,  для відбору кандидатами для проходження військової служби за контрактом.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов поінформував про умови вступу, порядок проходження та переваги військової служби, пільги та соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей. За словами офіцера,  у ІІ кварталі цього року військовим комісаріатам області постановлено планове завдання  відібрати кандидатів на військову службу за контрактом у кількості 690 осіб. За підсумками V циклу відправки кандидатів на контрактну службу до навчальних центрів ЗС України наразі контракт підписали понад 100 жителів Запорізької області.

На VI цикл направлення кандидатів на контрактну службу заплановано залучити понад 150 осіб.

Під час проведення заходу була використана відео та поліграфічна продукція стосовно престижу військової служби за контрактом,  соціального і правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей.

Такий самий захід відбувся і в районних центрах зайнятості  області, де провели рекламно-агітаційну роботу щодо залучення громадян на контрактну службу.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень