Великобілозерська районна державна адміністрація

Свято Останнього дзвоника в школах області заплановано на 26 травня

Дата: 14.03.2017 14:17
Кількість переглядів: 435

До завершення 2016/17 навчального року ще залишається чимало часу, та в навчальних закладах уже готуються до забезпечення проведення державної підсумкової атестації.

За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Озерової, порядок державної підсумкової атестації у загальноосвітніх середніх навчальних закладах у 2016/17 навчальному році не зміниться.

Зокрема, у четвертих класах державна підсумкова атестація проводиться з української мови, читання та математики у терміни, визначені закладом. При цьому в початковій школі державна підсумкова атестація - це звичайна контрольна робота, яка проводиться для того, щоб оцінити рівень навчальних досягнень дітей.

У дев’ятих класах державна підсумкова атестація проводитиметься з трьох предметів: обов’язково з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який обирає педагогічна рада школи.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів розпочнеться 23 травня обов'язковим складанням атестації з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання, 31 травня та 02 червня - з математики чи історії України за вибором учнів, а також третього предмета за вибором. Усі державні підсумкові атестації проводяться у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

У загальноосвітніх навчальних закладах області заняття завершаться у день, визначений самим навчальним закладом. Департамент освіти і науки облдержадміністрації з метою забезпечення організованого закінчення навчального року пропонує провести свято Останнього дзвоника у всіх загальноосвітніх навчальних закладах у єдиний день - 26 травня.

За рішенням закладу після завершення навчальних занять для учнів 1-8-х та 10-х класів можуть бути організовані екскурсії та навчальна практика.

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 11-х класів після оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання після 19 червня на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили дев’ятий клас, у терміни, визначені навчальними закладами, після завершення державної підсумкової атестації.

Тим часом триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Наразі для участі в ЗНО з української мови зареєструвалися 6456 учнів та випускників.

- На час проведення зовнішнього незалежного оцінювання особливу увагу необхідно приділити забезпеченню організованого підвезення учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів до пунктів тестування та в зворотному напрямку. Також необхідно вивчити питання щодо забезпечення шкільними автобусами закладів у сільській місцевості та розробити план оснащення навчальних закладів необхідним транспортом, - поставив завдання голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень