Великобілозерська районна державна адміністрація

Прапор Євросоюзу замайорів на найвищому флагштоці України

Дата: 11.05.2017 14:18
Кількість переглядів: 299

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистій церемонії підняття прапора Європейського Союзу, яка відбулася на оглядовому майданчику Музею історії запорозького козацтва на о. Хортиця. Захід приурочено до підписання угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС.

Відкриваючи урочистості, Костянтин Бриль зазначив, що надання Україні безвізового режиму припадає на тиждень святкування Дня Європи, який з 2003 року щорічно відзначається в травні. Для українців це свято миру, єдності і спільних цінностей усіх націй континенту.

- Сьогодні дуже визначний день в історії України. Європа зробила крок назустріч громадянам нашої держави. Це шлях довіри і взаємоповаги. З нього починається новітня історія нашого народу. Наші погляди вже давно співпадають із європейськими цінностями. Нині ми піднімаємо прапор Євросоюзу у визначному для нашої країни місці – на острові Хортиця. Це найвищий флагшток у державі і люди побачать цей прапор у кожному куточку України. Рішення про безвізовий режим Європи з Україною – це не тільки подорожі, а й нові перспективи для нашої держави, її економіки, культури, науки, передового розвитку. Вже давно народ України має споріднені з Європою цінності, адже ми маємо взаємоповагу до всіх народів. Українці пройшли  нелегкий шлях до самовизначення. І нині ми стоїмо на кордонах Європи на варті загальнолюдських цінностей, порушення яких ми не допустимо. Тож вітаю всіх земляків із цим визначним днем. Слава Україні! – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

В урочистому заході взяли участь школярі, студенти, ветерани АТО,  представники громадськості регіону.

Під звуки гімну Європейського Союзу «Ода радості» на о. Хортиця замайорів великий прапор Європейського Союзу.

У рамках заходу на оглядовому майданчику музею історії запорозького козацтва відбулося шикування військовослужбовців, а запорізька молодь провела флешмоб, під час  якого були об’єднані прапори України та Євросоюзу.

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень