Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Про проведення ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у Великобілозерському районі

Дата: 10.04.2017 14:20
Кількість переглядів: 396

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже дванадцять  років поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

За час акції, що пройшла під гаслом «Врятуй життя дитині», в 2016 році Запорізькою областю було зібрано 239 748, 28 грн. На ці гроші в дитячу обласну лікарню м. Запоріжжя було придбано медичне обладнання.

По всіх регіонах України, у період з 9 березня по 9 квітня 2017 року, пройшла ХІІ благодійна акція «Серце до серця» з метою збору коштів задля закупівлі обладнання для надання медичної допомоги дітям в офтальмологічне відділення.

Традиційно, і Великобілозерський район взяв активну участь у проведенні акції. Великобілозерським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до акції було залучено трьох волонтерів, зусиллями яких серед жителів району зібрано 1 тис. 960 грн. та перераховано на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Великобілозерський район щорічно допомагає та підтримує фонд «Серце до серця» у добрих прагненнях та подарунку надії дітям. Ми щиро дякуємо всім за активну участь у проведенні благодійної акції у 2017 році.

  За інформацією Великобілозерського РЦСССДМ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень