Великобілозерська районна державна адміністрація

Інвалідність – не перешкода для здобуття професії

Дата: 08.08.2016 11:01
Кількість переглядів: 427

Черговий набір слухачів прийняв Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів, що в Бердянську.

До приймальної комісії Центру  надійшло  47 рішень управлінь праці та соціального захисту населення  про направлення  інваліда або дитини-інваліда  на реабілітацію та заяви з необхідними документами із 18 районів і міст Запорізької області та  м. Маріуполь.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, пройшли професійний відбір на навчання, який включає медичне обстеження, професійне тестування і соціально-експертну оцінку, 36 осіб (семеро жінок і 29 чоловіків). Їх зараховано на здобуття професій: “Адміністратор”, “Оператор комп’ютерного набору”, “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.

Прикметно, що більше половини з них – 23 слухачі – віком від 35 до 60 років. На завадили бажанню здобувати нові знання і професії й тяжкі захворювання: ураження опорно-рухового апарату та  центральної і периферичної нервової системи, ураження внутрішніх органів,  онкологічне захворювання.

Реабілітаційна комісія Центру детально проаналізувала результати професійного відбору, на основі яких складено індивідуальні плани  реабілітаційних заходів для кожного слухача,  розраховані на весь  термін навчання.

Після закінчення навчання здійснюється моніторинг працевлаштування  інвалідів.

Із числа тих, що не пройшли професійний відбір, вісім інвалідів занесено до резерву  майбутніх навчальних груп.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень