Великобілозерська районна державна адміністрація

Невиконання завдання з відбору контрактників загрожує кадровими висновками

Дата: 08.08.2016 11:20
Кількість переглядів: 447

На територіях області необхідно посилити роботу щодо відбору громадян на військову службу за контрактом. На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян під час обласної селекторної наради з питань організації відбору громадян на військову службу за контрактом.

За словами заступника обласного військового комісара Олександра Мойка, планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом під час 12-го циклу  становить 210 громадян. Наразі відібрано 126 кандидатів, план виконано на 60%.

Менше 50% планове завдання  виконали у Василівському, Гуляйпільському, Великобілозерському, Чернігівському районах, у місті Токмак,  Хортицькому та Комунарському районах Запоріжжя. Не відібрано жодного кандидата для проходження військової служби у Розівському та Кам’янсько-Дніпровському районах.

Головам райдержадміністрацій та  міським головам поставлено завдання  посилити роботу на місцях щодо залучення та відбору кандидатів  на військову службу за контрактом та виконати доведені  планові показники на 13-й цикл відбору.

- Ми мусимо виконати поставлене завдання. Треба залучати до співпраці військкомати, мобільні групи, правоохоронні органи. Всім головам райдержадміністрацій  нагадую про застосування кадрових рішень до тих, хто не зміг виконати завдання та зірвав план по контрактниках. Адміністрація Президента надала нам такі повноваження. Це було останнє попередження: ті, хто не виконує план,  працювати на займаних посадах не буде, - наголосив Дмитро Давтян.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень