Великобілозерська районна державна адміністрація

Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад райдержадміністрації

Дата: 04.01.2017 14:21
Кількість переглядів: 448

У Великобілозерській райдержадміністрації 04 січня 2017 року проходять конкурси на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації та головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації.

На зайняття відповідних посад кандидатами було подано 1 заяву на головного спеціаліста відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації та 2 заяви на головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації.

Визначення переможця на посаду категорії «В» відбуватиметься у два етапи: відповідь на 40 тестових запитань в режимі реального часу на сайті Національного агентства України з питань державної служби та співбесіди (за умови проходження І етапу конкурсу).

Конкурсантам запропоновані питання на знання Конституції України, законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень