Великобілозерська районна державна адміністрація

Перший урок у новому навчальному році буде присвячено ювілею незалежності

Дата: 08.08.2016 11:33
Кількість переглядів: 512

На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” Міністерство освіти запропонувало провести в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Перший урок у новому навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації,  для учнів 1-4 класів темою Першого уроку обрано: «Це наше і це твоє». Матеріалами до нього можуть бути мультфільми, які, наприклад, уже розроблені анімаційними розважально - пізнавальними телеканалами України. Проект «Це наше і це твоє» - це яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ. Темою Першого уроку для учнів 5-11 класів пропонується  «Від проголошення незалежності - до нової України».

Також учитель може провести Перший урок за власним сценарієм.

Окрім цього, під час проведення уроку загальноосвітні навчальні заклади за бажанням можуть взяти участь у всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!». Цей конкурс проводиться під патронатом Президента України за участю  Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO).

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень