Великобілозерська районна державна адміністрація

Останній дзвоник цього року пролунає для майже 29 тисяч випускників

Дата: 26.04.2016 13:20
Кількість переглядів: 589

У школах області готуються до організованого закінчення навчального  2015/2016 року. Свято останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться 27 травня. Свідоцтво про здобуття освіти отримають 28 тисяч 916 випускників.

За повідомленням  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, для випускників 9-х класів вручення документів планується провести 8–9 червня. Цього року свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти мають отримати 14 тисяч 128 випускників 9-х класів середніх шкіл комунальної та приватної форм власності. При цьому 633 випускники претендують на отримання свідоцтва з відзнакою.

Учні 11-х класів стануть власниками документів про освіту 28–29 травня. Цього року атестати про повну загальну середню освіту в області мають отримати  14 тис. 651 випускник старшої школи. Серед них очікується 130 претендентів на нагородження срібною та 456 золотою медалями.

Також свідоцтво про закінчення спеціальної загальноосвітньої школи отримають 137 випускників спеціальних закладів освіти та спеціальних класів звичайних шкіл.

Нагадаємо, на виконання Указу Президента «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» Департаментом освіти і науки облдержадміністрації затверджено план заходів, виконання низку яких триватиме і в кінці навчального року, і після завершення навчальних занять. У тому числі буде організована робота пришкільних мовних таборів з англійської мови.

У той же час в області 2016 рік оголошено  Роком дитини з особливими потребами, в його рамках органи управління та заклади працюють над забезпеченням відкриття не менше однієї інклюзивної групи в дошкільному і одного класу - в загальноосвітньому навчальному закладі кожного району/міста,  забезпеченням підготовки вчителів та вихователів закладів, які беруть участь у проекті «Вчимося жити разом».

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень