Великобілозерська районна державна адміністрація

Ремонти соціальних об’єктів – на контролі обласної влади

Дата: 08.08.2016 11:59
Кількість переглядів: 424

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян здійснив робочу поїздку до південної частини Запорізького району, де відвідав ряд соціальних об’єктів, на яких проводяться роботи за бюджетні кошти.

Посадовець перевірив хід робіт з будівництва поліклініки в смт Кушугум. Її відкриття заплановано до кінця цього року. Цей медичний заклад  прийматиме 250 пацієнтів кожного дня, які зможуть отримувати  консультації лікарів  різних профілів. Будуть облаштовані кабінети флюорографії і рентгену. Крім цього, працюватиме денний стаціонар і база швидкої допомоги.

 - Будівлю повинні були ввести в експлуатацію ще в 2012 році. Але натомість є недобудова, в яку вклали багато грошей, яка стояла без будь-якої користі. Так не може бути. Поліклініка повинна нарешті запрацювати для людей, - зазначив Дмитро Давтян.

У Кушугумі Дмитро Давтян також ознайомився зі станом школи "Інтелект". У 2010 - 2012 роках за рахунок державного та обласного бюджетів тут було проведено реконструкцію. А зараз потрібно переоснащення системи теплопостачання. Для будівництва котла на альтернативному паливі вже виділено кошти. Його встановлення дасть можливість, за інформацією директора школи, економити на витратах на газове опалення 170-270 тис. грн. на рік.

Перший заступник голови облдержадміністрації побував і в сел. Балабиному, де відвідав дитячий садок "Теремок". На його реконструкцію передбачено більше 3 мільйонів гривень. У результаті її проведення заклад зможе приймати більше дітей – його розраховують розширити на 140 додаткових місць.

У рамках поїздки посадовець також побував у  Балабинській школі "Престиж". На капремонт приміщень тут буде виділено 500 тисяч гривень. А на підприємстві "Індустрія", що виробляє 100 тонн вапна на добу, ознайомився з технологією виробничого процесу.

Завершилася робоча програма в Запорізькій райдержадміністрації, де Дмитро Давтян провів особтстий прийом громадян. Люди зверталися із земельних питань, водопостачання, надання допомоги в отриманні інвалідного візка, капітального ремонту дороги на вулиці Шкільна с. Юлівка Новоолександрівської сільської ради тощо. Заявникам було надано роз’яснення, рекомендації,  питання, які поребують вивчення,  взято на контроль.

 

 

 

Управління у  справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень