Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Вітання з Днем захисника України!

Переглядів: 149

 

Шановні захисники України!

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День свята Покрови Пречистої Богородиці водночас з Днем українського козацтва.

Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі.

Ми вдячні всім, хто в нелегких умовах сьогодення захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист України за першим її покликом, та усвідомлюємо, що саме ви даруєте своєму народові мирне майбутнє.

Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

З нагоди Дня захисника України ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України, подарувати їм міцне здоров'я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

голова Великобілозерської

районної державної адміністрації                                                                                             А. Ярмоленко                                          

« повернутися до списку новин