Великобілозерська районна державна адміністрація

Президент вручив Костянтину Брилю посвідчення голови Запорізької облдержадміністрації

Дата: 26.04.2016 13:56
Кількість переглядів: 484

Президент України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до Запоріжжя.

Під час зустрічі з активом області, яка відбулася в облдержадміністрації, Глава держави відзначив, що його візит присвячений тому, що в Запорізькій області нарешті з’явиться голова облдержадміністрації.

- Процес відновлення вертикалі влади почався в Києві – сформовано нову коаліцію, є новий Прем’єр, новий уряд.  З перших днів роботи нового уряду прискорено програму реформування країни. Від нас чекають рішучих реформ. Якщо вчора ми говорили про зупинку падіння економіки, то сьогодні ми говоримо про відродження економічного зростання в цьому році, а разом з ним – і зростання рівня життя населення, - сказав Петро Порошенко.

Повертаючись до головного приводу своєї поїздки, Президент акцентував увагу на тому, що подання на призначення Костянтина Бриля було одним із перших рішень нового уряду, що свідчить про важливе місце Запорізької області.

- За плечима Костянтина Івановича – великий досвід роботи у правоохоронних органах, Службі безпеки. Він - людина з твердими принципами. І за сім місяців роботи в області – я переконався – з високим рівнем відповідальності, - наголосив Глава держави.

Вручаючи посвідчення, Президент також попросив присутніх підтримати нового голову облдержадміністрації у його подальшій роботі.

У свою чергу, Костянтин Бриль подякував Президентові за довіру.

- Дякую за довіру, яку мені висловлено в цьому призначенні. Я прекрасно розумію свою відповідальність на цій посаді. Розумію, що не досяг би результатів без апарату облдержадміністрації, без підтримки депутатів усіх рівнів, народних депутатів, які відстоюють інтереси краю, усієї запорізької громади. Для себе і свого колективу я окреслив основні напрямки, над якими ми будемо працювати. Перше, це боротьба з корупцією. Друге, виконання Указу Президента   про допомогу військовим частинам. За нами закріплено 11 частин. Разом з волонтерами ми з цією роботою успішно справляємося. Але ми маємо амбітні плани, враховуючи те, що наша область прикордонна. Третє, це подальша робота над децентралізацією. Ми повинні виконати її на «5»,  - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.   

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень