Великобілозерська районна державна адміністрація

У перинатальному центрі всі історії хвороби стали електронними

Дата: 26.04.2016 14:19
Кількість переглядів: 574

В.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у презентації пілотного проекту «Впровадження системи електронного медичного документообігу» у КЗ «Обласний перинатальний центр» ЗОР.

За словами фахівців, електронний документообіг дозволить вести чіткий контроль за використанням медичних препаратів, які закуповуються за державні кошти. Адже щорічно з держбюджету близько 190 мільйонів гривень витрачаються на придбання медикаментів, проте люди навіть не здогадуються про це.

Як зазначив Костянтин Бриль, ця система була встановлена менше ніж за три тижні, проте вона вирішить чимало існуючих проблем, починаючи з моменту потрапляння людини в лікарню, і до моменту виписки. Відтепер Департамент охорони здоров’я ОДА в будь-який момент зможе перевірити, як використовуються матеріали та медикаменти.

- Наведення ладу в питаннях медицини  є одним із першочергових завдань влади, адже нині в більшості медзакладів процвітає корупція. Існує корпоративна клановість і чимало лікарів співпрацюють з аптеками, заробляючи на здоров’ї пацієнтів. Для розв’язання цієї проблеми владою області запроваджується електронний документообіг. При цьому перинатальний центр - лише перший медзаклад, де працюватиме така система. Наступними стануть Запорізька обласна клінічна лікарня та обласний онкодиспансер. У майбутньому ж у кожній районній лікарні регіону має працювати електронний документообіг, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону підкреслив, що віднині кожна історія хвороби зберігатиметься у комп’ютерній системі, буде написана чітко та стане захистом як для пацієнтів, так і для лікарів. Окрім того, система електронного медичного документообігу може стати стартом і для страхової медицини.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень