Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

ЗАПОРІЗЬКИМ ВОДІЯМ НАГАДУЮТЬ ПРО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ДЛЯ ВЕЛИКОВАГОВИХ АВТОМОБІЛІВ

Переглядів: 276

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що у період спекотної погоди введено тимчасове обмеження на  рух великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Обмеження діє для транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн з 08.00 до 20.00 при температурі повітря вище 28оС.

Причиною таких вимушених заходів  є  висока температура повітря в літній період, що призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття. За даними науковців, при температурі плюс 28 градусів за Цельсієм дорожнє покриття нагрівається до плюс 40—42 градусів. У результаті погіршуються його міцнісні характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє катастрофічні руйнування дорожнього полотна.

Дотримання цих вимог перевізниками жорстко контролюється співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області та Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Запорізькій області.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області надає перелік місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин