Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Менше двох тижнів залишилося до обов’язкового подання е-декларації

Дата: 16.03.2017 14:26
Кількість переглядів: 409

У зв’язку з цим відбулася  селекторна нарада уповноважених осіб з питань виявлення та запобігання корупції самостійних структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій. Як зазначив завідувач сектору з питань виявлення та запобігання корупції апарату облдержадміністрації Сергій Василина, особливу увагу слід приділити питанню організації взаємодії уповноважених осіб та виконанню вимог щодо своєчасності та повноти внесення даних до декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, так зване «е-декларування».

- Вже 31 березня поточного року закінчується термін подання е-декларацій. За заздалегідь недостовірні відомості в декларації передбачено адміністративний штраф і навіть кримінальну відповідальність, - попередив Сергій Василина.

Через невчасне подання передбачено адміністративну відповідальність у виді штрафу від 850 до 1700 грн. у разі відсутності поважних причин невчасного подання декларації, наприклад, хвороби, відрядження, мобілізації.

У випадку умисного неподання декларації загрожує кримінальна відповідальність, якщо декларант не подасть декларацію після того, як НАЗК виявило неподання і надало додаткову можливість подати декларацію.

Завідомо недостовірні відомості в декларації передбачають адміністративну відповідальність. Якщо подано недостовірні дані стосовно майна вартістю 100–250 прожиткових мінімумів (з 1 січня 2017 р. — 160 000–400 000 грн.) — штраф від 17 000 до 42 500 грн.. Кримінальна відповідальність настає у разі подання недостовірних відомостей стосовно майна вартістю більше 250 прожиткових мінімумів (400 000 грн.) — штраф від 42 500 до 51 000 грн., або громадські роботи, або позбавлення волі до двох років, а також позбавлення права займати відповідні посади.

Якщо недостовірні відомості стосуються майна вартістю менше 100 прожиткових мінімумів (160 000 грн.), то можлива лише дисциплінарна відповідальність.


 

 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень