Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Переглядів: 272

Підготовка шкіл і дошкільних навчальних закладів Запорізької області до нового опалювального сезону триває. Ремонтні роботи були розпочаті ще на початку червня, а завершити їх планується до 15 жовтня поточного року. Нагадаємо, що загалом в області функціонує 524 заклади середньої освіти та 407 закладів дошкільної освіти.

На  проведення ремонтних робіт для забезпечення належного утримання шкільних приміщень в осінньо-зимовий період у закладах освіти цього року з державного бюджету було виділено 15131,021 тис. грн. та 41009,75 тис. грн. з місцевих бюджетів.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що до початку опалювального сезону заплановано відремонтувати 56 котелень, наразі відремонтовано три, що становить 8% від загальної кількості; із запланованих 32 систем опалення відремонтовано 12 – 37,5%; відремонтовано покрівлю у чотирьох закладах освіти проти 15 запланованих.

Крім цього, у навчальних закладах замінено 222 старих вікна на енергозберігаючі, що становить 56,6% від запланованих 392. Також замінено 57 дверей на енергозберігаючі із 100 запланованих. До 15 жовтня планується закінчити роботу з утеплення чотирьох дахів та стін у двох навчальних закладах.

Роботи з облаштування закладів загальної середньої освіти внутрішніми туалетами виконано  на 100%, із них сім облаштовані в цьому році.

Найкраще підготовлені до старту опалювального сезону заклади середньої освіти у м. Мелітополь (91%), Оріхівському районі (88%), м. Токмак (86%), Великобілозерському  (86%), Мелітопільському (86%), Гуляйпільському (84%) та Новомиколаївському (80%) районах. Серед закладів дошкільної освіти слід відзначити готовність Великобілозерського району (100%), м. Мелітополь (93%), м. Токмак (88%) та Веселівського району (81%).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин