Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Про засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 30.06.2017 14:26
Кількість переглядів: 282

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко 30 червня 2017 року проведено засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Під час засідання розглянуто 3 питання:

     1. Про стан виплати заробітної плати та сплати Єдиного соціального внеску.

     2. Здійснення проведення моніторингу по Великобілозерському району із заборгованості виплат заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

     3. Забезпечення контролю щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року.

З даних питань виступили начальники Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ Людмила Сорока, Великобілозерського відділу обслуговування громадян Кам’янсько-Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валентина Краснопольська та управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Красненко.

Згідно з переліком суб’єктів господарської діяльності, які виплачують заробітну плату менше мінімальної, на засідання було запрошено представників підприємств для надання роз’яснень стосовно виплати нижчої за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року.

 

 

 

 

За інформацією Управління

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень